Prečo nevidím Galérie?
Galérie spúšťa Adobe Flesh Player. Ak by sa objavili problémy so zobrazením, skontrolujte si prosím Váš prehliadač či má nainštalovanú novšiu verziu Adobe Flesh Player. Kam je možné obrazy doručiť?
Obrazy posielame do celého sveta, kde sú dostupné služby UPS, DHL, Fed-Ex alebo Pošta.
Kto je za týmto projektom?
Náš tím má profesionálne zázemie a všetci sme pozitívne naladení. Každodenne pracujeme s Feng Šuej obrazmi a analýzami priestorov. 
Naša konzultantka pre Feng Šuej Andrea Sobotová získala medzinárodný certifikát v Inštitúte Lillian Too WOFS (preklad Svet Feng Šuej) v Malajzii, a u profesora Michela Vinogradoffa z Francúzska.http://www.wofs.comshapeimage_4_link_0
Ako garantujete umeleckú hodnotu obrazov? 
Martin Vrabko, http://www.martinvrabko.com, rešpektovaný fotograf dohliada na technickú kvalitu a umeleckú hodnotu obrazov. Používa svetlo, kompozíciu a predmety ako výrazový prostriedok so zmyslom pre umeleckú hodnotu.
V roku 2008 získal ocenenie QEP (kvalifikovaný európsky fotograf) z Federácie európskych profesionálnych fotografov v sekcii reklama a portrét.
V juni 2008 bol zvolený za predsedu Slovenskej Asociácie Profesionálnych Fotografov.http://www.martinvrabko.comhttp://www.fepqep.orgshapeimage_5_link_0shapeimage_5_link_1
Možete garantovať farebnú stálosť a technickú kvalitu obrazov?
Všetky obrázky sú nafotené s vynikajúcou technológiou Hasselblad H1D 22Mpx, Pentax ASAHI 6x7 alebo Linhof KARDAN E 45. Sú vytlačené na tlačiarni EPSON 9800, ktorá je jednou z najkvalitnejších momentálne dostupných tlačiarní na trhu a zabezpečuje najvyšší štandard kvality.
Obrazy sú vytlačené na papieroch a plátne značky Hahnemuhle. Farebnosť je garantovaná 50 rokov.http://www.epson.comhttp://www.hahnemuhle.comshapeimage_6_link_0shapeimage_6_link_1